Wspólny bilet do Parku Śląskiego

2018-04-20

Nadarza się świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas, korzystając z atrakcji Parku Śląskiego. Rozpoczęła się sprzedaż wspólnego biletu na sześć różnych atrakcji.

W 2018 roku po raz szósty do obiegu trafia bilet na prawie wszystkie większe atrakcje, z których można korzystać w Parku Śląskim. Raz zakupionej wejściówki można używać od maja do września. Nabywca oszczędza sporo czasu, nie stojąc w kolejkach, ale i pieniędzy. W przypadku wejściówki dla jednej osoby za 90 złotych można zaoszczędzić 66 zł (zakupione osobno bilety na wszystkie z oferowanych atrakcji to koszt 156 zł), a w przypadku biletu rodzinnego za 250 złotych – 208 zł (zakupione osobno bilety dla całej rodziny to koszt 458 zł).

Bilet do Parku Śląskiego uprawnia do jednorazowego wejścia do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz przejażdżki w jedną stronę „Elką” i zwiedzania z przewodnikiem Stadionu Śląskiego. Rabaty oferują też działające w okolicy parku hotele i znajdujące się na jego terenie punkty gastronomiczne.

Bilet będzie dostępny w kasie dyrekcji parku oraz w kasie w skansenie, a także on-line na stronie internetowej sklep.parkslaski.pl.

Skip to content